Web Portal Haber

Photoshop Alternatifi Ücretsiz 13 Fotoğraf Düzenleme Programı

  • 15 Ağustos 2020
  • 148 kez görüntülendi.

1. Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express
Photoshop programının daha basit özelliklerine sahip bu uygulama tamamen ücretsiz. Tarayıcınızdan indirebileceğiniz bu uygulama, Android ve IOS platformlarında da mevcut.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2. GIMP

GIMP
En az Adobe‘nin araçları kadar fazla araç barındıran bu program, yeni başlayanlar için karmaşık gelse de zaman içinde alışabilirsiniz. WindowsmacOS ve Linux işletim sistemlerine indirmek mümkün.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Pixlr

Pixlr
Tarayıcınız üzerinden ücretsiz fotoğraf düzenlemesi yapabileceğiniz bu programla farklı filtreler ve efektler ile fotoğraflarınızı bir başka boyuta taşıyabilir boyutlarına yeniden karar verebilirsiniz.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. PhotoScape X

PhotoScape X
Fotoğraf kolajlarını ve düzenlemeyi oldukça hızlı ve düzgün metotlarla yapabildiğiniz ücretsiz program, herkesin kullanabileceği türde.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Polarr

Polarr
Bir diğer fotoğraf düzenleme programı olan Polarr’ın, ücretsiz ve ücretli versiyonları bulunuyor. Ücretsiz versiyonunda da pek çok araç ve efekt mevcut.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Paint.NET

Paint.NET
Hepimizin  bildiği Paint uygulamasının gelişmiş şekli olan program, profesyonel uygulamalara göre daha basit bir kullanıma sahip.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

7. Canva

Canva

Fotoğraf düzenleme işlemi hangi amaç için yapılıyorsa size kolay kullanımlı tasarım yapma imkanı veren bu ücretsiz uygulama da tarayıcınız üzerinden size hizmet veriyor.

Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8. PicMonkey

PicMonkey
Bu ücretsiz uygulamayla web üzerinden ücretsiz fotoğraf düzenleyebilir, fotoğraflarınızın kalitesini artırabilirsiniz. Ayrıca mobil platformlarda da indirilebilir halde.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

9. PhotoWorks

PhotoWorks
Temel fotoğraf düzenleme özelliklerini kullanıcıya ücretsiz sunan bu uygulama, profesyonelliği ve kullanım basitliğini doğru bir şekilde harmanlıyor.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Krita

Krita
Özel bir renk paletine sahip olan bu program ile fotoğraflarınızı düzenlemenin yanında birbirinden güzel çizimler yapabilirsiniz.
Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz

11. Photo Pos Pro

Photo Pos Pro
Arayüzü Photoshop‘a oldukça benzeyen bu ücretsiz program, Photoshop kullanmış kişilerin alışkın olduğu tarzda.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

12. Photopea

Photopea
Web tabanlı bir diğer fotoğraf düzenleme uygulaması Photopea, ücretsiz olmasına karşın pek çok formatla çalışmanıza izin veriyor.
Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz

13. Fire Alpaca

Fire Alpaca
Mac ve Windows platformlarına indirebileceğiniz bu ücretsiz yazılım sayesinde dijital çizimler yaparak güzel işler çıkarabilirsiniz.Bu programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ