Web Portal Haber

Karşınızda Huawei Band B6

  • 01 Ağustos 2020
  • 87 kez görüntülendi.
Karşınızda Huawei Band B6

Huawei, yeni akıllı bilekliği Band B6’yı duyurdu. 1.53 inç büyüklüğünde kavisli bir ekrana sahip olan bileklik, kullanıcıların ilgisini çekecek özelliklere sahip. 

Huawei Band B6, 1.53 inç büyüklüğünde kavisli bir ekrana sahip. 326PPi piksel yoğunluğuna sahip olan bu ekran, parlaklık ayarı yapılabilmesi ve kullanıcılara sunduğu bildirimlerle hayatı kolaylaştırıyor. Ayrıca Huawei’nin B band serisinin diğer ürünlerinde olduğu gibi Band B6 da akıllı bilekliğin yanı sıra kablosuz kulaklık olarak da kullanılabiliyor.

Gücünü Kirin A1 işlemcisinden alan Huawei Band B6, Bluetooth 5.2 bağlantı desteğine sahip. Huawei mühendisleri, geliştirdikleri özel bir algoritmayla da bu akıllı bilekliğin mikrofonuna bir gürültü engelleme özelliği eklemişler. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde telefon görüşmelerini daha yüksek kalitede gerçekleştirebiliyorlar.

Band B6’nın sağlıksal yeteneklerine baktığımızda, bu akıllı bilekliğin kalp atış hızı, stres, uyku, kadınların fizyolojik döngüleri ve kandaki oksijen seviyesini ölçme gibi özellikler görüyoruz.

webtekno

Mehmet Varış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ