Web Portal Haber

Apple Yeni İpad Pro’yu tanıttı.

Apple Yeni İpad Pro’yu tanıttı.

M1 çip.

iPad Pro, M1 çip ile türünün en hızlı aygıtı. M1’in üst düzey performansının yanı sıra gelişmiş görüntü sinyali işlemcisi ve birleşik bellek mimarisi gibi özel teknolojilerinden de tümüyle yararlanacak şekilde tasarlandı. Ve M1 çipin inanılmaz güç verimliliği sayesinde, tüm gün süren pil ömründen ödün vermeden ince ve hafif olmaya devam ediyor. Yani gücüyle her şeyi yapabilir, kolayca her yere taşınabilir.1

Daha hızlı performans
ve daha hızlı grafik teknolojileri.

M1 çipteki 8 çekirdekli CPU %50’ye kadar daha hızlı performans sağlıyor. 8 çekirdekli GPU ise iPad Pro’nun grafik performansını %40’a kadar daha hızlı hale getiriyor. Bu sayede karmaşık AR modelleri oluşturmak, yüksek kare hızları ve konsol seviyesinde grafiklerle oyun oynamak ve çok daha fazlasını yapmak mümkün oluyor.

Extreme Dynamic Range. 12.9 inç iPad Pro’da sizinle.2

Liquid Retina XDR ekran, 1.000.000:1 kontrast oranıyla gerçekçi detaylar sunuyor. Bu da HDR fotoğrafları ve videoları görüntülemek veya düzenlemek için mükemmel. Muhteşem filmleri ve TV programlarını izlemek için de. iPad Pro’nun 1000 nit tam ekran parlaklığı ve 1600 nit maksimum parlaklığı nefes kesici. Ayrıca P3 geniş renk yelpazesi, True Tone ve ProMotion gibi gelişmiş ekran teknolojileri de benzersiz.

Milyonlarca pikseli her yere taşıyın.

11 inç iPad Pro’daki Liquid Retina ekran2 yalnızca göz alıcı ve kolay taşınabilir olmakla kalmıyor. Sahip olduğu ProMotion, True Tone, P3 geniş renk yelpazesi ve ultra düşük yansıtma oranı gibi gelişmiş teknolojilerle her şey olağanüstü bir hassasiyetle gerçekleşiyor ve muhteşem görünüyor.

Pro kameralar.

Geniş ve Ultra Geniş kameralarla mükemmel fotoğraf veya videolar çekebilirsiniz. Hatta birden çok kamera içeren bir çekim düzeneği kurmanız da mümkün. Ve M1 çipte bulunan güçlü ISP sayesinde iPad Pro şimdi Akıllı HDR 3 özelliğine sahip.

LiDAR.

LiDAR Tarayıcısı, ışığın nesnelerden yansıma hızını ölçerek içinde bulunduğunuz ortamın derinlik haritasını oluşturuyor. Bu sayede etkileyici AR deneyimlerine olanak veriyor. Ayrıca güçlü ISP ile birlikte çalışarak loş ışıkta görüntülerin ve videoların hem daha doğru bir şekilde netlenmesini sağlıyor hem de çekim süresini kısaltıyor.

Thunderbolt ile tanışın. Thunderbolt mevcut USB-C konnektörleriyle çalışıyor. Ayrıca iPad Pro’nun hızlı harici depolama aygıtları, ekranlar ve dock’lar gibi yüksek performanslı aksesuarlardan oluşan geniş bir ekosistemden yararlanmasına da olanak veriyor. Devasa büyüklükteki içerikleri kolayca aktarın ve hatta Pro Display XDR’ı 6K tam çözünürlükte kullanın.

Apple Pencil, Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio, iPad Pro’yu kullanmanın daha da fazla yolunu sunuyor. 

Apple Pencil.

iPad Pro, Apple Pencil’ın gücüyle çizim yapmanız için etkileyici bir tuvale veya dünyanın en iyi not alma aygıtına dönüşüyor.

Dört hoparlörlü ses sistemi. Harika ses deneyimi. Ve Dolby Atmos desteği.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ