Web Portal Haber

ANC destekli Honor Earbuds 2 Lite’ın Türkiye fiyatı belli oldu

ANC destekli Honor Earbuds 2 Lite’ın Türkiye fiyatı belli oldu

Honor Earbuds 2 Lite modelinin Türkiye fiyatı belli oldu. Uygun fiyata tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için iyi bir seçenek görünen Honor Earbuds 2 Lite, 499 TL‘den satışa sunulacak.

Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak kulaklık, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. Uygun fiyata satılsa da aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olan kulaklık bu sayede arka planda oluşabilecek gürültüyü minimum seviyeye getiriyor. Farkındalık modu ise çevredeki sesin duyulmasını sağlıyor.

İki adet Mikro-Elektro-Mekanik Sistemli (MEMS) silikon mikrofonu bünyesinde barındıran Earbuds 2 Lite, geleneksel dalga gürültü azaltma teknolojisi ve bir Derin Nöral Ağ (DNN) algoritmasını, Çift Anti-Rüzgâr teknolojisiyle kullanarak arayan kişinin sesini ayrıştırıyor ve sesli arama deneyimini iyileştiriyor.

Honor Earbuds 2 Lite uzun pil ömrü vadediyor

Kulaklık tam dolu pille 10 saate kadar bir deneyim sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 32 saate kadar çıkıyor.  Earbuds 2 Lite, 10 dakika şarj edildiğinde 4 saatlik bir kullanım imkanı sunuyor. 10 mm’lik sürücünün kullanıldığı kulaklık bu sayede dengeli ve detaylı bir ses deneyimine imkan tanıyor. Kulaklık, Bluetooth 5.2 bağlantı noktasına da sahip. Kulaklıkla ilgili detaylı incelemeyi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Mehmet Varış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ